Wielki bój na Narodowym. Polacy jadą do Francji

Bramki dla Polski strzelili Grzegorz Krychowiak i Robert Lewandowski.

d3u25an
d3u25an

Biało-Czerwoni poskromili piłkarzy Irlandii na PGE Narodowym! Dzięki zwycięstwu 2:1 Polacy zapewnili sobie miejsce w Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej 2016. Podczas meczu piłkarzy dopingowało 57 tysięcy kibiców.

W niedzielę w Warszawie reprezentacja Polski zmierzyła się z reprezentacją Irlandii. Stawką spotkania był awans do Euro 2016. Po emocjonujących 95 minutach, biało-czerwoni wywalczyli sobie awans do Euro 2016. Bramki dla Polski strzelili Grzegorz Krychowiak i Robert Lewandowski.

Narodowy w liczbach

Podczas eliminacji na PGR Narodowym strzelono 22 gole, a aż 18 z nich zdobyła reprezentacja Polski. Kibice oglądali bramki średnio co 20 minut. Niesamowity Robert Lewandowski, który podczas wczorajszego meczu przysłużył się do zdobycia awansu, podczas eliminacji strzelił 6 goli. Tylko jedną mniej zdobył Arkadiusz Milik.

W trakcie wszystkich meczów eliminacji, na PGE Narodowym kibice zjedli około 45 tys. hot-dogów i zapiekanek, a wszystkie mecze z trybun obejrzało ponad 250 tys. fanów piłki nożnej i polskiej reprezentacji, która po raz drugi w historii wywalczyła sobie awans do finałów mistrzostw europy.